Toshiba Tecra A8
Utolsó ismert ár: 14 990 Ft
Garancia: 6 hónap.
(Használt termék)
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel® 945GM Express chipset |
| Processzor típus | Core 2 Duo |
| Processzor órajel | 2 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™2 Duo Processor T7200 (4M Cache, 2.00 GHz, 667 MHz FSB) |
| RAM típusa | DDR2 SO-Dimm |
| RAM mérete | 2 GB |
| Merevlemez típusa | SATA |
| Merevlemez mérete | 100 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | NINCS |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Video vezérlő | Intel integrált |
| Kijelző mérete | 15.4 " |
| Kijelző méretarány | 16:10 |
| Kijelző felbontása | 1280*800 |
| Kijelző tulajdonságok | TN Panel |
| Hangkártya | High Definition (HD) Audio |
| Memória kártya olvasó | SD |
| USB port típusa | USB 2.0 |
| USB portok száma | 3 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | WLAN (a/b/g) |
| Vezetékes hálózati kártya | Gigabit |
| Webkamera | Igen |
| Akkumulátor állapota | Több, mint 1 óra |
| Egyéb portok | |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Ezek is érdekelhetnek

