LENOVO IdeaPad S340–15API
Utolsó ismert ár: 329 900 Ft
Garancia: 36 hónap.
(Új termék)
Tags:
| Állapot | Új |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Integrated with the Processor |
| Processzor típus | AMD |
| Processzor órajel | 2.1 GHz |
| Processzor paraméterei | AMD RYZEN 5 3500U (4M Cache, up to 3.7 GHz) |
| RAM típusa | DDR4 SO-Dimm |
| RAM mérete | 16 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2) |
| Merevlemez mérete | 512 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | SATA3 |
| Másodlagos merevlemez mérete | 1000 GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | Vega 8 Graphics integrált grafikus vezérlő |
| Kijelző mérete | 15 " |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920*1080 |
| Kijelző tulajdonságok | TN Panel |
| Hangkártya | High Definition (HD) Audio |
| Memória kártya olvasó | SD |
| USB port típusa | USB 3.0 + USB Type-C |
| USB portok száma | 3 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | Bluetooth, |
| Vezetékes hálózati kártya | Gigabit |
| Webkamera | Igen |
| Akkumulátor állapota | Új |
| Egyéb portok | HDMI |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Nem |
| Laptop jellege | Normál |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Ezek is érdekelhetnek
