Dell Optiplex 780
Utolsó ismert ár: 16 990 Ft
Garancia: 6 hónap.
(Használt termék)
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel Q45 Express |
| Processzor foglalat | LGA 775 |
| Processzor típus | Pentium Dual Core |
| Processzor órajel | 3.2 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Pentium® Processor E6700 (2M Cache, 3.20 GHz, 1066 FSB) |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR3 |
| RAM mérete | 4 GB |
| Merevlemez mérete | 250 GB |
| Merevlemez típusa | SATA |
| Hangkártya | High Definition (HD) Audio |
| Optikai meghajtó formátuma | Slim |
| Optikai meghajtó | DVD-ROM |
| USB port típusa | USB 2.0 |
| USB portok száma | 8 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Video vezérlő | Intel Q45 |
| Videokártya foglalat | PCI-Express |
| SATA portok száma | 2 db |
| RAID vezérlő | Nincs |
| SLI / Crossfire | Nincs |
| Számítógép ház típusa | Ultra kicsi |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Ezek is érdekelhetnek




