AMD FX-8300 asztali számítógép
Utolsó ismert ár: 79 990 Ft
Garancia: 6 hónap.
(Használt termék)
AMD 760G-P43 (FX) AM3+ alaplap, AMD FX-8300 (up to 4,20 GHz AM3+) (8 mag) processzor, 250GB SSD + 500DB HDD, Cooler Master 80+ tápegység, Be Quiet processzor hűtő, Fractal Design Focus G FD-CA-FOCUS-BU-W kék-fekete számítógépház
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | MSI 760G-P43 (FX) alaplap, AMD® 760G+SB710 |
| Processzor foglalat | Socket AM3 |
| Processzor típus | AMD |
| Processzor órajel | 3.3 GHz |
| Processzor paraméterei | AMD FX-8300 (up to 4,20 GHz AM3+ Processzor) (8 mag) |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR3 |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez mérete | 250 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (2.5") |
| Hangkártya | High Definition (HD) Audio |
| Optikai meghajtó formátuma | Normál 5.25 |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| USB port típusa | USB 2.0 |
| USB portok száma | 7 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Videokártya foglalat | PCI-Express |
| SATA portok száma | 6 db |
| M.2 foglalat | 0 |
| RAID vezérlő | Nincs |
| SLI / Crossfire | Nincs |
| Számítógép ház típusa | Álló torony |
| Számítógép jellege | Normál |
| Megjegyzések | AMD 760G-P43 (FX) AM3+ alaplap, AMD FX-8300 (up to 4,20 GHz AM3+) (8 mag) processzor, 250GB SSD + 500DB HDD, Cooler Master 80+ tápegység, Be Quiet processzor hűtő, Fractal Design Focus G FD-CA-FOCUS-BU-W kék-fekete számítógépház |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Ezek is érdekelhetnek
