Intel i5 (12 th gen) Asztali PC
Utolsó ismert ár: 119 990 Ft
Garancia: 12 hónap.
(Használt termék)
Tags:
Asus PRIME H610M-K D4 alaplap, Intel® Core™ i5-12400F Processor, Samsung 256GB M.2 NVMe SSD, 16GB DDR4 3200MHz memória, Zalman 700W 80+ tápegység, Artic Freezer i35 CO processzor hűtő, Zalman ZM-T8 számítógépház
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel® H610 Chipset |
| Processzor foglalat | LGA 1200 |
| Processzor típus | Core i5, 12th gen |
| Processzor órajel | 2.5 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i5-12400F Processor (18M Cache, up to 4.40 GHz) (6 mag, 12 szál) |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR4 |
| RAM mérete | 16 GB |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2, NVMe) |
| Hangkártya | High Definition (HD) Audio |
| Optikai meghajtó formátuma | Nincs |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| USB port típusa | USB 3.1 |
| USB portok száma | 9 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Video vezérlő | Nincs a gépben |
| Videokártya foglalat | PCI-Express |
| SATA portok száma | 4 db |
| M.2 foglalat | 1 |
| RAID vezérlő | Nincs |
| SLI / Crossfire | Nincs |
| Számítógép ház típusa | Álló torony |
| Számítógép jellege | Normál |
| Állapot megjegyzések |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Ezek is érdekelhetnek


