HP Workstation Z400
Utolsó ismert ár: 39 990 Ft
Garancia: 6 hónap.
(Használt termék)
ÚJ 60GB SSD + 500GB HDD, W3520 Processzor (4 mag, 8 szál), 475W 80+ Bronze tápegység
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel X58 Express |
| Processzor foglalat | LGA 1366 |
| Processzor típus | Quad Core Xeon |
| Processzor órajel | 2.66 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Xeon® Processor W3520 (8M Cache, up ot 2,9 GHz) (4 mag, 8 szál) |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR3 ECC |
| RAM mérete | 6 GB |
| Merevlemez mérete | 500 GB |
| Merevlemez típusa | SATA2 |
| Hangkártya | High Definition (HD) Audio |
| Optikai meghajtó formátuma | Normál 5.25 |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| USB port típusa | USB 2.0 |
| USB portok száma | 9 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Video vezérlő | Nvidia Geforce 8600GT 256MB PCI-e |
| Videokártya foglalat | PCI-Express |
| SATA portok száma | 6 db |
| RAID vezérlő | Van |
| SLI / Crossfire | SLI |
| Számítógép ház típusa | Álló torony |
| Számítógép jellege | Munkaállomás |
| Megjegyzések | (4 mag, 8 szál), 475W 80+ Bronze tápegység |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Ezek is érdekelhetnek






