HP LaserJet Pro M209D Laser nyomtató
Utolsó ismert ár: 44 990 Ft
Garancia: 12 hónap.
(Új termék)
Tags:
| Nyomtató típusa | Lézer nyomtató |
| Színes nyomtató | Nem |
| Kétoldalas nyomtatás | Automata |
| CD/DVD nyomtatás | Nincs |
| Wi-Fi Direct | Nem |
| Maximális papírméret | A4 |
Felbontás |
|
| Felbontás (fekete-fehér) | 600 x 600 dpi |
Nyomtatási sebesség |
|
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, A4 méretben) | 29 lap/perc |
Csatlakozók |
|
| USB | Van |
| Párhuzamos port | Nincs |
| Soros port | Nincs |
| FireWire | Nincs |
| Ethernet | Nincs |
| Wi-Fi | Nincs |
Méretek |
|
| Szélesség | 355 mm |
| Magasság | 265 mm |
| Mélység | 426.5 mm |
| Tömeg | 5.6 kg |
További tulajdonságok |
|
| Lapadagoló kapacitása | 150 lap |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Ezek is érdekelhetnek
