HP EliteOne 800 G2 23" All-in-One PC
Utolsó ismert ár: 149 990 Ft
Garancia: 6 hónap.
(Használt termék)
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel® Q170 |
| Processzor foglalat | LGA 1151 |
| Processzor típus | Core i5, 6th gen, Skylake |
| Processzor órajel | 3.2 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i5-6500 Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz) |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR4 |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (2.5") |
| Hangkártya | High Definition (HD) Audio |
| Optikai meghajtó formátuma | Slim |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| USB port típusa | USB 3.0 |
| USB portok száma | 6 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Video vezérlő | Intel HD Graphics 530 |
| Videokártya foglalat | Nincs |
| SATA portok száma | 3 db |
| RAID vezérlő | Nincs |
| SLI / Crossfire | Nincs |
| Számítógép ház típusa | AIO (All In One) |
| Megjegyzések | 23"-os Full HD (1920*1080) IPS kijelző, Full HD webkamera, Bang and Olufsen hangrendszer |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Ezek is érdekelhetnek

