HP EliteOne 800 G1 23" All-in-One PC
59 990 Ft
(Aio All In One/Core I5 4th Gen Haswell/3GHz/8GB/250GB/Ssd 2 5/A Kategoria)
Tags:
Kedves Vásárlónk!
Fizetésnél kérjük kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében.
A Kormány döntése értelmében a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információkat a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján talál: https://nmhh.hu/veglegestorles
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Integrated with the Processor |
| Processzor foglalat | LGA 1150 |
| Processzor típus | Core i5, 4th gen, Haswell |
| Processzor órajel | 3 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i5-4570S Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz) (4 mag) |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR3 SO-Dimm |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez mérete | 250 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (2.5") |
| Hangkártya | High Definition (HD) Audio |
| Optikai meghajtó formátuma | Slim |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| USB port típusa | USB 3.0 |
| USB portok száma | 6 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Video vezérlő | Intel® HD Graphics 4600 |
| Videokártya foglalat | Nincs |
| SATA portok száma | 1 db |
| M.2 foglalat | 0 |
| RAID vezérlő | Nincs |
| SLI / Crossfire | Nincs |
| Számítógép ház típusa | AIO (All In One) |
| Számítógép jellege | Normál |
| Állapot megjegyzések |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Ezek is érdekelhetnek
