HP EliteDesk 800 G5
Utolsó ismert ár: 0 Ft
(Sff/Core I5 9th Gen/3.0GHz/16GB/512GB/Ssd M 2 Nvme/A Kategoria)
Tags:
Kedves Vásárlónk!
Fizetésnél kérjük kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében.
A Kormány döntése értelmében a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információkat a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján talál: https://nmhh.hu/veglegestorles
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel Q370 PCH-H– vPro |
| Processzor foglalat | LGA 1151 |
| Processzor típus | Core i5, 9th gen |
| Processzor órajel | 3.0 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i5-9500 Processor (9M Cache, up to 4.40 GHz) (6 mag) |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR4 |
| RAM mérete | 16 GB |
| Merevlemez mérete | 512 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2, NVMe) |
| Hangkártya | High Definition (HD) Audio |
| Optikai meghajtó formátuma | Nincs |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| USB port típusa | USB 3.1 + USB Type-C |
| USB portok száma | 12 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Video vezérlő | Intel® UHD Graphics 630 |
| Videokártya foglalat | PCI-Express |
| SATA portok száma | 3 db |
| M.2 foglalat | 2 |
| RAID vezérlő | Nincs |
| SLI / Crossfire | Nincs |
| Számítógép ház típusa | SFF |
| Számítógép jellege | Normál |
| Megjegyzések | HP 80+ Platinum tápegység, Új 512GB M.2 NVMe SSD |
| Állapot megjegyzések |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Ezek is érdekelhetnek



