GIGABYTE GeForce GTX 960 2GB GDDR5 128bit Videokártya
Utolsó ismert ár: 14 990 Ft
Garancia: 3 hónap.
(Új termék)
Tags:
| Csatolófelület | PCI-Express |
| Video chipset | Nvidia GeForce |
| Hűtés típusa | Aktív hűtés |
| Ventilátorok száma | 2 darab |
| Grafikus chip sebessége | 1216 MHz |
| Grafikus memória sebessége | 7010 MHz |
Memória |
|
| Memória mérete | 2 GB |
| Memória típusa | GDDR5 |
| Memória sávszélesség | 128 bit |
További tulajdonságok |
|
| Maximális felbontás | 4096 x 2160 pixel |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Alkalmazott technológiák |
nVidia CUDA
nVidia PhysX
nVidia 3D Vision
NVIDIA SLI
|
Csatlakozók |
|
| VGA (D-sub) | Nincs |
| USB Type-C | Nincs |
Méretek |
|
| Szélesség | 115 mm |
| Hosszúság | 244 mm |
| Vastagság | 36 mm |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Ezek is érdekelhetnek


