ASUS H110M-R Alaplap + Intel Core i5-7500 Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz) (4 mag) + Intel LGA-1151 CPU hűtő
Utolsó ismert ár: 39 990 Ft
Garancia: 6 hónap.
(Használt termék)
ASUS H110M-R Alaplap + Intel Core i5-7500 Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz) (4 mag) + Intel LGA-1151 CPU hűtő
Tags:
| CPU Foglalat | Socket 1151 |
| Chipset | Intel H110 |
| Processzor gyártó | Intel |
| Memória típusa | DDR4 |
Videókártya |
|
| Integrált videókártya | Van |
| DVI | Van |
| HDMI | Van |
Csatlakozók |
|
| PCI-Express 16x 3.0 csatlakozók száma | 1 |
| PCI-Express 1x csatlakozók száma | 2 |
Portok |
|
| SATA 3 csatlakozók száma | 4 |
| Hátlapi USB 2.0 portok száma | 4 |
| Hátlapi USB 3.2 Gen 1 portok száma | 2 |
| Külső PS/2 portok száma | 2 |
További tulajdonságok |
|
| Max. memória mérete | 32 GB |
| Integrált hangkártya | Van |
| Hangkártya csatorna | 7.1 |
| Integrált LAN sebessége | 10/100/1000 Mbit/s |
| Méret szabvány | microATX |
| Típus | Intel Core i5 |
| Magok száma | 4 magos |
| Szálak száma | 4 |
| Processzor foglalat | Intel Socket 1151 |
| Processzor órajel | 3400 MHz |
| Processzor Turbo órajel | 3800 MHz |
| Gyártási technológia | 14 nm |
| Integrált grafikai processzor | Intel HD Graphics 630 |
| DMI sebesség | 8 GT/s |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Ezek is érdekelhetnek

